Cz En

Jumping družstev

  1. Datum: 06. 10. 2013
  2. Závod: Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013
  3. Rozhodčí: Meroni, Paolo (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 34.13 4.98 V V
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.55 4.92 V V
3 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.68 4.9 V V
4 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.79 4.89 V V
5 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 35.72 4.76 V V
6 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.75 4.76 V V
7 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 35.88 4.74 V V
8 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.29 4.68 V V
9 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.38 4.67 V V
10 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 36.54 4.65 V V
11 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 36.87 4.61 V V
12 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 37.14 4.58 V V
13 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 37.61 4.52 V V
14 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.91 4.48 V V
15 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 37.97 4.48 V V
16 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 38.0 4.47 V V
17 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 38.34 4.43 V V
18 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 38.73 4.39 V V
19 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 39.54 4.3 V V
20 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 39.64 4.29 V V
21 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 0.87 0.87 40.87 4.16 V V
22 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 2.2 2.2 42.2 4.03 V V
23 025210 Petra Šimčíková Mia 0 0 3.87 3.87 43.87 3.88 V V
24 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 34.71 4.9 V V
25 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 35.15 4.84 V V
26 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 36.19 4.7 V V
27 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin 1 0 0.0 5.0 37.11 4.58 V V
28 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 1 0.0 5.0 37.46 4.54 V V
28 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.46 4.54 V V
29 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 37.76 4.5 V V
30 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 38.35 4.43 V V
31 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 39.25 4.33 V V
32 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 0.0 5.0 39.94 4.26 V V
33 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 1 0 0.02 5.02 40.02 4.25 V V
34 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.17 5.17 40.17 4.23 V V
35 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 1 0 0.85 5.85 40.85 4.16 V V
36 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 0 0 6.06 6.06 46.06 3.69 VD VD
37 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 1 1.6 6.6 41.6 4.09 VD VD
38 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 4.11 9.11 44.11 3.85 VD VD
39 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 0 4.26 9.26 44.26 3.84 VD VD
40 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 2 0 0.0 10.0 37.39 4.55 VD VD
41 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 37.48 4.54 VD VD
42 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 2 0 0.0 10.0 37.55 4.53 VD VD
43 006308 Jana Zvonková Sarah 2 0 0.0 10.0 37.75 4.5 VD VD
44 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 2 0 0.0 10.0 37.86 4.49 VD VD
45 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 1 0.0 10.0 37.91 4.48 VD VD
46 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 38.19 4.45 VD VD
47 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 38.39 4.43 VD VD
48 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 1 1 0.0 10.0 38.99 4.36 VD VD
49 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 0 0.37 10.37 40.37 4.21 VD VD
50 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 1 5.52 10.52 45.52 3.73 VD VD
51 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 1 1 0.55 10.55 40.55 4.19 VD VD
52 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 1 7.24 12.24 47.24 3.6 VD VD
53 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun 2 0 4.21 14.21 44.21 3.85 VD VD
54 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 0 2 4.94 14.94 44.94 3.78 VD VD
55 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 36.11 4.71 VD VD
56 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 1 0.0 15.0 38.84 4.38 VD VD
57 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 1 2.73 17.73 42.73 3.98 D D
58 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 3 1 0.0 20.0 38.21 4.45 D D
59 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 4 0 2.01 22.01 42.01 4.05 D D
60 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 2 1 8.12 23.12 48.12 3.53 D D
61 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 4 1 0.0 25.0 38.36 4.43 D D
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053213 Milan Jirásek A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040409 Jesika Jurečková Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO