Cz En

AGILITY L sobota L

  1. Datum: 19. 10. 2013
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2013
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 36.11 4.76
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.56 4.7
3 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 36.57 4.7
4 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 35.18 4.89
5 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 0 0.0 5.0 37.05 4.64
6 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 0 0.0 5.0 37.29 4.61
7 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 41.26 4.17
8 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 43.5 3.95
9 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille 0 0 8.88 8.88 55.88 3.08
10 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 2 0 0.0 10.0 35.18 4.89
11 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 2 0 0.0 10.0 35.32 4.87
12 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 41.19 4.18
13 062513 Petr Varró Sára 2 0 0.0 10.0 44.55 3.86
14 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 2 0.0 10.0 45.64 3.77
15 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 2 0.0 15.0 44.77 3.84
16 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa 1 2 1.39 16.39 48.39 3.55
17 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 2 2 0.0 20.0 46.36 3.71
18 029913 Erika Pavelková Elroy z Boršova 2 1 7.13 22.13 54.13 3.18
19 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 5 0 0.0 25.0 35.86 4.8
20 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 4 1 0.0 25.0 40.52 4.24
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056413 Natálie Slezáčková Holly Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS