Cz En

JUMPING L sobota L

  1. Datum: 19. 10. 2013
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2013
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 31.85 5.05
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.13 4.86
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 33.28 4.84
4 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 33.88 4.75
5 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 34.06 4.73
6 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 0 0 0.0 0.0 36.69 4.39
7 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 37.71 4.27
8 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 0 0.0 5.0 35.63 4.52
9 057911 Jitka Kotrlová Enji 0 1 0.0 5.0 37.8 4.26
10 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun 1 0 0.0 5.0 39.86 4.04
11 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 1 0.0 5.0 42.17 3.82
12 025610 Ivana Ondrušová Ema 2 0 0.0 10.0 38.06 4.23
13 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers 1 2 0.0 15.0 39.55 4.07
14 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké 2 2 2.83 22.83 45.83 3.51
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029913 Erika Pavelková Elroy z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056413 Natálie Slezáčková Holly Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062513 Petr Varró Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS