Cz En

JUMPING L neděle L

  1. Datum: 20. 10. 2013
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2013
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 33.74 5.51
2 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 34.81 5.34
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 35.73 5.21
4 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 36.68 5.07
5 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 0.0 0.0 38.76 4.8
6 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 39.7 4.69
7 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 39.72 4.68
8 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 45.38 4.1
9 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 35.77 5.2
10 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.94 5.18
11 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 36.23 5.13
12 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 1 0.0 5.0 41.49 4.48
13 091909 Barbora Valentinová Deborah Oasis of Peace 1 0 0.0 5.0 42.96 4.33
14 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 46.36 4.01
15 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 35.67 5.21
16 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 2 0 0.0 10.0 37.14 5.01
17 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 0 0.0 10.0 37.23 5.0
18 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 1 0.0 10.0 39.22 4.74
19 082509 Petra Palečková Charlie 1 1 0.0 10.0 48.54 3.83
20 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille 0 1 7.82 12.82 57.82 3.22
21 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 3 0 0.0 15.0 36.24 5.13
22 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 2 1 0.0 15.0 47.01 3.96
23 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 2 2 11.46 31.46 61.46 3.03
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000109 Michal Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056413 Natálie Slezáčková Holly Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062513 Petr Varró Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS