Cz En

Agility L L

  1. Datum: 01. 09. 2012
  2. Závod: Karlovy Vary - Karlovarské závody při výstavě psů
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 0
  10. Postupová rychlost: 3.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055009 Marcela Krejčíková Bugs 0 0 0.0 0.0 29.7 4.71
2 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 29.93 4.68
3 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 30.28 4.62
4 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 33.96 4.12
5 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 27.44 5.1
6 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 27.79 5.04
7 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 28.92 4.84
8 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 29.59 4.73
9 019912 Ilona Liebichová Eks 1 0 0.0 5.0 29.93 4.68
10 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 1 0 0.0 5.0 33.76 4.15
11 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 1 0 0.0 5.0 37.23 3.76
12 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 2 0 0.0 10.0 27.91 5.02
13 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu 2 0 0.0 10.0 39.34 3.56
14 055109 Klára Honomichlová Daisy 2 1 1.51 16.51 46.51 3.01
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044512 Petra Korelusová Fox (Pongo) Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041308 Irena Mikulecká Amaze Beetle Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044412 Barbora Múdra Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039609 Kateřina Řejhová Diana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS