Cz En

JUMPING 1

  1. Datum: 08. 12. 2013
  2. Závod: Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 31.51 4.6 V V
2 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 34.73 4.18 V V
3 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.0 36.43 3.98 V V
4 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 36.58 3.96 V V
5 030808 Martina Kubrichtová Kiki 0 0 1.0 1.11 39.11 3.71 V V
6 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 0 0 3.0 3.12 41.12 3.53 V V
7 041210 Šárka Honnerová Max 0 0 4.0 4.36 42.36 3.42 V V
8 030411 Eva Pirklová Agnes 0 1 1.0 5.91 38.91 3.73 V V
9 015913 Marcela Snopková Sára Ze starého dobrasa 0 0 6.0 6.07 44.07 3.29 VD VD
10 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 2 0.0 10.0 36.08 4.02 VD VD
11 082612 Martina Procházková "Tereza" Beliz Lovčice-Morava 1 0 13.0 18.15 51.15 2.83 D D
12 026913 Eliška Bílková Gabi z Jezerního království 1 1 15.0 24.77 52.77 2.75 D D
13 008413 Hana Vrzalová Cukřík Chundelaté kouzlo 0 1 20.0 24.92 57.92 2.5 D D
14 086812 Hana Lukášová Wendy Zawanah Magdalensis 1 0 23.0 27.68 60.68 2.39 BO BO
15 051608 Lenka Váchová Cinderly ze Šibeničního Vrchu 1 2 31.0 45.82 68.82 2.11 BO BO
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082712 Martina Procházková Amy Bavlněná Krása DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022811 Hana Lukášová Baby Maria Magdalensis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076111 Anna Pešková Niky Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012213 Eva Pirklová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043912 Eva Hofrichterová Moula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064511 Vendula Vejražková Art Good Breeding DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS