Cz En

JUMPING

  1. Datum: 10. 04. 2010
  2. Závod: ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 34.0 s
  5. Maximální čas: 68.0 s
  6. Délka: 141.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 18
  9. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.85 4.57 V V
2 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.98 4.55 V V
3 054708 Pavlína Evanová Giza Gátova Alej 0 0 0.0 0.0 32.67 4.32 V V
4 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 34.0 4.15 V V
5 005809 Kateřina Slánská Myšák 0 0 6.0 5.72 39.72 3.55 V V
6 024608 Monika Panznerová Adéla 0 0 8.0 7.97 41.97 3.36 VD VD
7 088109 Jana Brožková Bessy 0 0 8.0 8.06 42.06 3.35 VD VD
8 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 4.0 9.09 38.09 3.7 VD VD
9 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 2 0 0.0 10.0 31.23 4.51 VD VD
10 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 1 5.0 10.37 39.37 3.58 VD VD
11 024506 Lucie Náplavová A3Ch All About Me Kiaora 1 0 6.0 11.0 40.0 3.53 VD VD
12 003307 Kateřina Pošmourná Diana z Kovárny 0 1 9.0 13.83 42.83 3.29 VD VD
13 032509 Vilemína Kracíková Dargo Novterpod 3 0 2.0 17.03 36.03 3.91 D D
14 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 4 0 0.0 20.0 31.92 4.42 D D
15 005505 Roman Linka Ioric Deabei 3 1 4.0 23.73 37.73 3.74 D D
16 033807 Alena Kolářová Night Bird Černý faun 3 1 14.0 34.44 48.44 2.91 BO BO
17 044308 Eva Modlingerová Bueno Fruit Anika Vevus 0 1 33.0 38.45 67.45 2.09 BO BO
18 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 1 2 28.0 43.04 62.04 2.27 BO BO
19 039907 Jitka Řezníčková Ava z Dublovické samoty 4 2 15.0 44.8 48.8 2.89 BO BO
DIS 019407 Marie Ševelová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002110 Jarmila Halířová Gala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003510 Tereza Slavíčková Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033709 Miroslava Doležalová Scotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054109 Martina Sigmundová Andrew Ketty Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001410 Šárka Nikitinová Chitta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045108 Ivana Fuksová Aymee Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033209 Růžena Feldsteinová Artemis z Jadeitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olivia Altphart Gorra Kachu Pazzda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077909 Monika Panznerová Astute Witch Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016509 Stanislava Beránková Ask Červený drak Z Husovy Tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS