Cz En

Agility L

  1. Datum: 14. 12. 2013
  2. Závod: Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 156.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 38.08 4.94
2 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 44.83 4.19
3 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 47.61 3.95
4 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 37.96 4.95
5 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 1 0 0.0 5.0 44.25 4.25
6 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 1 0.0 5.0 46.68 4.03
7 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 1 0 0.0 5.0 51.62 3.64
8 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků 1 0 0.0 5.0 54.75 3.43
9 007113 Ludmila Kovářová Max 0 2 0.0 10.0 48.37 3.89
10 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille 2 0 0.0 10.0 48.77 3.85
11 050013 Veronika Stiborová Abby Blue Caves 1 1 0.0 10.0 50.71 3.71
12 085812 Marta Hlaváčková Faerie Flute Mintaka 0 0 14.46 14.46 69.46 2.71
13 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 1 0.0 15.0 39.92 4.71
14 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 2 1 0.0 15.0 45.78 4.11
15 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 46.88 4.01
16 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 2 1 0.0 15.0 47.45 3.96
17 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie 1 2 0.0 15.0 54.42 3.45
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033813 Ivana Tamášová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013612 Zuzana Morávková Amiya Sojčí pírko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lucia Paulovičová Altesse Royal Z Modrej Zeme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059811 Eva Michálková Click od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013212 Jan Hlaváč Aurelius Semper Cum Corde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043109 Marta Hlaváčková Ambra Lipavské lesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091209 Simona Hurábová Braconnier Grot Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS