Cz En

Agility MA neděle

  1. Datum: 25. 11. 2013
  2. Závod: Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G
  3. Rozhodčí: Watts, Ian (GB)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 25
  10. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 49.61 3.87 V V
2 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 54.58 3.52 V V
3 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.45 0.45 55.45 3.46 V V
4 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 2.52 2.52 57.52 3.34 V V
5 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 3.0 43.43 4.42 V V
6 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce 0 1 0.0 3.0 54.63 3.51 V V
7 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx 0 1 2.16 5.16 57.16 3.36 V V
8 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia 0 1 2.19 5.19 57.19 3.36 V V
9 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 1 0.0 6.0 49.16 3.91 VD VD
10 021412 Lucie Milichovská A3Ch Cherry 1 1 0.0 6.0 49.94 3.84 VD VD
11 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky 1 0 3.08 6.08 58.08 3.31 VD VD
12 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 5.67 8.67 60.67 3.16 VD VD
13 017308 Jana Mrázková Billy 0 0 10.27 10.27 65.27 2.94 VD VD
DIS 000410 Nicol Bernardová Hero Holmes Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017606 Martina Červenková Frexie Fast ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083511 Miloš Kašpar Megi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081309 Alena Krejčová Kety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044010 Zuzana Poživilová Airin Rytmus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS