Cz En

Agility SA neděle

  1. Datum: 25. 11. 2013
  2. Závod: Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G
  3. Rozhodčí: Watts, Ian (GB)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 25
  10. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 50.62 3.79 V V
2 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 50.68 3.79 V V
3 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 50.79 3.78 V V
4 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 51.46 3.73 V V
5 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 53.12 3.61 V V
6 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 53.31 3.6 V V
7 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 0 0 0.0 0.0 53.82 3.57 V V
8 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 1.91 1.91 56.91 3.37 V V
9 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 2.14 2.14 57.14 3.36 V V
10 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 3.0 47.64 4.03 V V
11 Pieniak Sławomir Eli . 1 0 0.0 3.0 51.1 3.76 V V
12 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 1 0.0 3.0 51.12 3.76 V V
13 Kalisz Iwona OPI NAKI ORYGINAL od Lalanki 0 1 0.0 3.0 52.64 3.65 V V
14 Czlonkowska Basia Aisza od Gagi 0 1 0.0 3.0 52.67 3.65 V V
15 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 1 0.0 3.0 53.34 3.6 V V
16 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 1 0 4.8 7.8 59.8 3.21 VD VD
17 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 6.06 9.06 61.06 3.14 VD VD
18 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 9.57 9.57 64.57 2.97 VD VD
19 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 1 0 7.46 10.46 62.46 3.07 VD VD
20 055412 Tereza Zdražilová Janee 0 1 17.07 20.07 72.07 2.66 D D
21 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora 0 1 17.66 20.66 72.66 2.64 D D
22 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 0 26.84 26.84 81.84 2.35 BO BO
DIS 068512 Nicol Bernardová Moonlight Queen in Black o´the Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059709 Martina Dimová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003611 Věra Trnková Čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036211 Barbora Truksová Corsaire z Flemingova parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS