Cz En

JUMPING 2

  1. Datum: 04. 01. 2014
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 32.53 4.55 V V
2 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 33.4 4.43 V V
3 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 33.53 4.41 V V
4 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 35.38 4.18 V V
5 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 35.72 4.14 V V
6 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 36.7 4.03 V V
7 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.09 37.09 3.99 V V
8 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 1.0 0.52 37.52 3.94 V V
9 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 0 0 4.0 3.51 40.51 3.65 V V
10 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 0 0 4.0 4.45 41.45 3.57 V V
11 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 1 0 0.0 5.0 33.67 4.4 V V
12 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí 0 1 3.0 7.61 39.61 3.74 VD VD
13 030808 Martina Kubrichtová Kiki 2 0 2.0 12.1 39.1 3.79 VD VD
14 014111 Květoslava Šauerová Griffin Carboneum 0 0 16.0 15.88 52.88 2.8 VD VD
15 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 1 13.0 17.63 49.63 2.98 D D
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026913 Eliška Bílková Gabi z Jezerního království DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052712 Dana Kuchyňová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041210 Šárka Honnerová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057010 Edita Sedláčková Bessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076111 Anna Pešková Niky Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056809 Lucie Točeková JUSSI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048012 Kateřina Lerlová Aygo Kasmir Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS