Cz En

Jump Open Large

  1. Datum: 05. 06. 2010
  2. Závod: Zlín - O Zlínský ranec III.
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 44.0 s
  5. Maximální čas: 88.0 s
  6. Délka: 160.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 31.06 5.15 V V
2 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 33.6 4.76 V V
3 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 0.0 0.0 34.29 4.67 V V
4 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 35.41 4.52 V V
5 082509 Petra Palečková Charlie 0 0 0.0 0.0 36.77 4.35 V V
6 040307 Soňa Haluzová Agáta 0 0 1.0 0.88 44.88 3.57 V V
7 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor 1 0 0.0 5.0 36.61 4.37 V V
8 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag 1 0 0.0 5.0 41.27 3.88 V V
9 036205 Martina Zapletalová Gina 0 1 0.0 5.0 43.15 3.71 V V
10 031407 Markéta Švábová Bert 0 1 0.0 5.0 43.55 3.67 V V
11 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog 1 1 0.0 10.0 39.75 4.03 VD VD
12 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 0 2 3.0 12.63 46.63 3.43 VD VD
13 Procházková Silvia Rony 0 1 9.0 13.64 52.64 3.04 VD VD
14 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 4 1 0.0 25.0 34.55 4.63 D D
DIS 026406 Zuzana Mazurková Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028009 Alena Jančálková Lussi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044707 Klára Bojdová Brilla z Řetovského údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089209 Jana Hazuková Kai Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042106 Nikola Turečková Ann Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Juhásová Jana Barchello Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028305 Lenka Svaková Artera Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068009 Ludmila Bučková A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pěčková Viktória Dreaming Lady Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pěčková Viktória Amazin Agienlu Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003606 Adam Sanetrník Agile Peggy Wonderful Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS