Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 06. 06. 2010
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 41.0 s
  5. Maximální čas: 82.0 s
  6. Délka: 171.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.0 0.0 35.9 4.76 V V
2 030708 Veronika Chadimová Wiky 0 0 0.0 0.0 36.69 4.66 V V
3 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 37.15 4.6 V V
4 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 37.29 4.59 V V
5 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 0 0 0.0 0.0 38.26 4.47 V V
6 056208 Eva Neumannová Bendjoy 0 0 0.0 0.0 38.69 4.42 V V
7 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 38.73 4.42 V V
8 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 0 0 0.0 0.0 40.41 4.23 V V
9 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 4.47 4.47 45.47 3.76 V V
10 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 37.39 4.57 V V
11 005505 Roman Linka Ioric Deabei 1 0 0.0 5.0 37.86 4.52 V V
12 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 1 1.05 6.05 42.05 4.07 VD VD
13 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa 0 0 7.42 7.42 48.42 3.53 VD VD
14 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 0 0 7.61 7.61 48.61 3.52 VD VD
15 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 1 2.63 7.63 43.63 3.92 VD VD
16 015107 Nina Janebová Falco 0 0 9.05 9.05 50.05 3.42 VD VD
17 005009 Martina Miková Haidy 0 1 8.11 13.11 49.11 3.48 VD VD
18 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 2 1 2.74 17.74 43.74 3.91 D D
19 033209 Růžena Feldsteinová Artemis z Jadeitu 0 1 14.1 19.1 55.1 3.1 D D
20 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 4 0 4.39 24.39 45.39 3.77 D D
21 042408 Anna Jakubů Domino Nirreterrit 2 2 4.75 24.75 45.75 3.74 D D
22 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 1 2 13.95 28.95 54.95 3.11 BO BO
23 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 1 1 21.5 31.5 62.5 2.74 BO BO
DIS 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019407 Marie Ševelová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008609 Marta Hadravová Bary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS