Cz En

AGILITY-L

  1. Datum: 05. 06. 2010
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 43.0 s
  5. Maximální čas: 65.0 s
  6. Délka: 166.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 36.71 4.52 V V
2 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 0 0.0 0.0 36.98 4.49 V V
3 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 38.13 4.35 V V
4 025608 Jan Šettner Akuwe 0 0 0.0 0.0 42.91 3.87 V V
5 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 33.27 4.99 V V
6 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 0 0.0 5.0 34.43 4.82 V V
7 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 1 0 0.0 5.0 37.57 4.42 V V
8 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 41.07 4.04 V V
9 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 2 0 0.0 10.0 39.91 4.16 VD VD
10 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 1 0 8.33 13.33 51.33 3.23 VD VD
11 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 0 0 13.42 13.42 56.42 2.94 VD VD
12 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 2 1.24 16.24 44.24 3.75 D D
13 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 1 13.92 18.92 56.92 2.92 D D
14 042408 Anna Jakubů Domino Nirreterrit 1 2 3.93 18.93 46.93 3.54 D D
15 009105 David Merta Simir 3 0 3.99 18.99 46.99 3.53 D D
16 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 1 14.76 19.76 57.76 2.87 D D
17 005505 Roman Linka Ioric Deabei 4 0 0.0 20.0 39.18 4.24 D D
18 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa 1 1 10.47 20.47 53.47 3.1 D D
19 005009 Martina Miková Haidy 1 2 10.55 25.55 53.55 3.1 D D
20 019407 Marie Ševelová Mia 1 1 16.93 26.93 59.93 2.77 BO BO
DIS 006510 Tereza Frumarová Engina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008609 Marta Hadravová Bary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015107 Nina Janebová Falco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033209 Růžena Feldsteinová Artemis z Jadeitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS