Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 05. 06. 2010
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 36.0 s
  5. Maximální čas: 72.0 s
  6. Délka: 139.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 31.85 4.36 V V
2 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 0 0 0.0 0.0 33.97 4.09 V V
3 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.32 4.05 V V
4 019407 Marie Ševelová Mia 0 0 3.67 3.67 39.67 3.5 V V
5 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 31.47 4.42 V V
6 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 1 0 0.0 5.0 31.75 4.38 V V
7 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 32.89 4.23 V V
8 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 0 1 0.0 5.0 33.57 4.14 V V
9 025608 Jan Šettner Akuwe 1 0 0.28 5.28 36.28 3.83 V V
10 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 0 0 5.31 5.31 41.31 3.36 V V
11 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 1 0 0.73 5.73 36.73 3.78 V V
12 025607 Martina Miková Brita 1 0 2.65 7.65 38.65 3.6 VD VD
13 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 0 9.04 9.04 45.04 3.09 VD VD
14 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 2 0 0.0 10.0 30.6 4.54 VD VD
15 030708 Veronika Chadimová Wiky 2 0 0.0 10.0 31.32 4.44 VD VD
16 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 35.17 3.95 VD VD
17 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 2 0 0.0 10.0 35.26 3.94 VD VD
18 015107 Nina Janebová Falco 1 0 5.79 10.79 41.79 3.33 VD VD
19 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 1 8.99 13.99 44.99 3.09 VD VD
20 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 32.29 4.3 VD VD
21 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 1 1.78 16.78 37.78 3.68 D D
22 008609 Marta Hadravová Bary 1 1 9.57 19.57 45.57 3.05 D D
23 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 3 1 0.0 20.0 33.91 4.1 D D
24 006510 Tereza Frumarová Engina Fitmin 0 1 16.14 21.14 52.14 2.67 D D
DIS 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042408 Anna Jakubů Domino Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005505 Roman Linka Ioric Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033209 Růžena Feldsteinová Artemis z Jadeitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS