Cz En

Finále LA neděle

  1. Datum: 26. 01. 2014
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.77 4.76 V V
2 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 37.76 4.63 V V
3 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 0 0.0 0.0 39.25 4.46 V V
4 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 2.03 2.03 50.03 3.5 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 36.05 4.85 V V
6 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 36.24 4.83 V V
7 Frick Lisa Cody Buddy Sense of Delight 1 0 0.0 5.0 36.91 4.74 V V
8 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 39.3 4.45 V V
9 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 41.57 4.21 V V
10 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 0.0 5.0 44.78 3.91 V V
11 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 45.71 3.83 V V
12 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 1 0 4.52 9.52 52.52 3.33 VD VD
13 Kalisz Leszek CUTE CELEST Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 38.32 4.57 VD VD
14 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 2 0 0.0 10.0 42.45 4.12 VD VD
15 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 2 4.3 14.3 52.3 3.35 VD VD
16 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 3 0 0.0 15.0 41.02 4.27 VD VD
17 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 2 2.0 22.0 50.0 3.5 D D
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Domaszewicz Robert DAQUIRI "KAIRA" z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS