Cz En

Jumping MA sobota

  1. Datum: 25. 01. 2014
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET.
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 28.61 5.0 V V
2 021412 Lucie Milichovská A3Ch Cherry 0 0 0.0 0.0 31.39 4.56 V V
3 039910 Jitka Kuttelvašerová Ottelo z Vesničky u hranic 0 0 4.16 4.16 44.16 3.24 V V
4 083511 Miloš Kašpar Megi 0 0 4.64 4.64 44.64 3.2 V V
5 Kwiecień Olga EXTREME BRAVEHEART "BRAVA" Willa Mora 0 1 0.0 5.0 30.17 4.74 V V
6 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 37.39 3.82 V V
7 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 1 0 0.0 5.0 38.74 3.69 V V
8 076409 Lenka Sack Psycho 1 1 0.0 10.0 39.33 3.64 VD VD
9 055312 Vendula Dolejší Gina 1 0 5.73 10.73 45.73 3.13 VD VD
DIS 000410 Nicol Bernardová Hero Holmes Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017606 Martina Červenková Frexie Fast ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012813 Ivana Grešová Afya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maruszczak Roman EVOLUTION "EVO" Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Peierova Jitka Dancer von der Herbordsburg DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066111 Danuše Pokorná Denny Bohemia Kent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020313 Ivana Suchardová A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS