Cz En

Jumping L

  1. Datum: 02. 03. 2014
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 35.42 4.52
2 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 33.96 4.71
3 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 1 0 0.0 5.0 34.07 4.7
4 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 0 1 0.0 5.0 34.39 4.65
5 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 35.65 4.49
6 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 1 0 0.0 5.0 35.99 4.45
7 078811 Martina Koucká Angelina Verona Sunrise 0 0 5.26 5.26 42.26 3.79
8 037213 Jarmila Hlaváčková Conny 0 1 1.14 6.14 38.14 4.2
9 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 7.19 7.19 44.19 3.62
10 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 1 0.0 10.0 34.46 4.64
11 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 36.66 4.36
12 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 2 0 6.46 16.46 43.46 3.68
13 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 2 1 7.81 22.81 44.81 3.57
14 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 5 0 0.0 25.0 36.9 4.34
15 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli 2 1 11.11 26.11 48.11 3.33
DIS 084613 Iva Jílková Dot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046713 Kateřina Václavíková Celula od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043213 Jana Neumanová Dragon´s Top Speed Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021213 Gabriela Uhlířová Cupido Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060612 Iva Jílková Jodi Dreamwork DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044712 Sandra Mikscheová Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS