Cz En

Jumping

  1. Datum: 09. 03. 2014
  2. Závod: Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3)
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 135.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Tina Kovač Why not black Z Kovarny 0 0 0.0 0.0 25.28 5.34 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 27.1 4.98 V V
3 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 28.38 4.76 V V
4 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 0 0.0 0.0 29.89 4.52 V V
5 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 2.66 2.66 40.66 3.32 V V
6 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 1 0.0 5.0 30.91 4.37 V V
7 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 1 0.0 5.0 32.12 4.2 V V
8 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 32.99 4.09 V V
9 055310 Martina Jírová A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 1 0.0 10.0 30.45 4.43 VD VD
10 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 2 0 0.0 10.0 31.59 4.27 VD VD
11 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 35.7 35.7 73.7 1.83 BO BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044513 Barbora Loutocká Arthur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055009 Marcela Krejčíková Bugs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Norbert Blauwitz Kim ---- DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Victoria Leuthäußer Blue County Border Beautiful Sunshine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ronald Anger Baily Bambina Shirotomo-Sweetheat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO