Cz En

LA2

  1. Datum: 08. 03. 2014
  2. Závod: Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 42.2 4.31 V V
2 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 1.0 1.03 53.03 3.43 V V
3 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 39.69 4.59 V V
4 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 44.13 4.12 V V
5 043612 Michaela Nováková Daisy 1 0 0.0 5.0 50.51 3.6 V V
6 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 2 0 0.0 10.0 39.69 4.59 VD VD
7 013406 Veronika Nehybová Fantastic Fibi Black Chevers 2 0 0.0 10.0 42.87 4.25 VD VD
8 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 2 0.0 10.0 47.22 3.85 VD VD
9 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 1 1 0.0 10.0 50.17 3.63 VD VD
10 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 2 1 0.0 15.0 44.04 4.13 VD VD
11 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 1 2 0.0 15.0 49.12 3.71 VD VD
12 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 3 1 1.0 21.11 53.11 3.43 D D
13 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka 2 2 1.0 21.16 53.16 3.42 D D
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046612 Jana Sladkovská Ajla (Mája) z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS