Cz En

Ne_agility L

  1. Datum: 23. 03. 2014
  2. Závod: Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 35.01 4.88
2 055009 Marcela Krejčíková Bugs 1 0 0.0 5.0 44.03 3.88
3 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 1 0.0 5.0 44.94 3.81
4 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 1 0 1.92 6.92 48.92 3.5
5 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 39.92 4.28
6 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 2 0 0.0 10.0 41.14 4.16
7 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 1 0.0 10.0 46.93 3.64
8 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 1 0.0 15.0 42.01 4.07
9 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 3 0 0.0 15.0 43.1 3.97
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 2 0 6.82 16.82 53.82 3.18
11 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 2 0 7.12 17.12 54.12 3.16
12 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 3 1 0.0 20.0 44.01 3.89
13 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 2 1 9.06 24.06 56.06 3.05
14 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 2 11.05 26.05 58.05 2.95
15 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa 3 2 10.26 35.26 57.26 2.99
16 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 4 2 7.34 37.34 54.34 3.15
17 033613 Jana Haberzettlová Ery Z Chotyně 7 2 5.18 50.18 52.18 3.28
DIS 007514 Hana Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035111 Alena Jancurová Aura Michelle My Záhir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015814 Jan Odvody Aurelius Havlovický čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011814 Radim Prokop Bono DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080112 Nikola Šimoníková Sushi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092212 Tereza Šímová ÁDA ISDS CZ/314599 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022211 Dagmar Stehlíková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS