Cz En

Agility Open

  1. Datum: 05. 04. 2014
  2. Závod: Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Grzegorz Denenfeld G`SEABISCUIT Never Never Land - "Dexter" 0 0 0.0 0.0 36.06 4.44 V V
2 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.2 4.42 V V
3 Jolanta Konieczko WENDY Double Vision - "Lili" 0 0 3.69 3.69 44.69 3.58 V V
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 33.73 4.74 V V
5 Renata Sicova Audi GT Graf Czech 1 0 0.0 5.0 38.23 4.19 V V
6 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 1 5.72 15.72 46.72 3.42 VD VD
7 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 2 16.2 26.2 57.2 2.8 BO BO
8 032613 Zdeňka Žitníková Odie 0 1 26.96 31.96 67.96 2.35 BO BO
DIS 031214 Tereza Králová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri Z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ania Łabno Fraszka ISDS PL/305401 - "Fraszka" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076212 Markéta Porubová Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lichecka SUN Legendary Stardust - "Yennefer" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073513 Kristýna Vojkovská Va VaVoom Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO