Cz En

Agility OPEN S

  1. Datum: 13. 04. 2014
  2. Závod: Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 40.09 4.37
2 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 40.2 4.35
3 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 43.89 3.99
4 031411 Alena Zbožínková Arnold 0 0 0.0 0.0 47.92 3.65
5 002214 Petr Slaba A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 50.29 3.48
6 073313 Alena Zbožínková Cargo Abeceda 0 0 0.0 0.0 52.29 3.35
7 045912 Olga Mařáčková Jack 0 0 0.0 0.0 55.86 3.13
8 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 0.0 5.0 44.78 3.91
9 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 1 0 0.0 5.0 45.26 3.87
10 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 1 0 0.0 5.0 46.2 3.79
11 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály 1 0 0.0 5.0 48.51 3.61
12 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 1 0 0.0 5.0 51.77 3.38
13 000312 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi 0 1 0.0 5.0 52.8 3.31
14 070512 Alena Zbožínková Debie Od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 54.42 3.22
15 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 6.32 6.32 62.32 2.81
16 033012 Barbora Vondrová Max 0 2 0.0 10.0 48.7 3.59
17 008611 Kateřina Kůrková Carioca Zlatý Krystal 0 2 5.45 15.45 61.45 2.85
18 008912 Marie - Anna Kociánová Just Remember ze Skalní vyhlídky 0 0 16.8 16.8 72.8 2.4
19 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 1 13.32 18.32 69.32 2.52
20 033612 Barbora Vondrová Buggie 1 2 16.32 31.32 72.32 2.42
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005414 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018211 Radmila Nováková Joy Švarcava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zofia Kowalczewska ILLY od Prachovskych skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007614 Hanka Kryšpínová Sally DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045112 Jana Zatřepálková Pamela Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS