Cz En

Agility OPEN L

  1. Datum: 13. 04. 2014
  2. Závod: Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Alicja Kocowicz Nielsen z Wiedźmińskiej Stajni 0 0 0.0 0.0 38.42 4.55
2 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 40.78 4.29
3 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 43.98 3.98
4 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun 0 0 0.0 0.0 44.09 3.97
5 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 44.98 3.89
6 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 37.45 4.67
7 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 0.0 5.0 43.92 3.98
8 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 1 0.0 5.0 48.61 3.6
9 087012 Tereza Pálová Annie 0 0 7.16 7.16 63.16 2.77
10 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 1 0 3.74 8.74 59.74 2.93
11 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 1 1 0.0 10.0 39.51 4.43
12 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 2 0 0.0 10.0 42.77 4.09
13 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 1 1 0.0 10.0 49.09 3.56
14 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck 1 1 0.0 10.0 49.67 3.52
15 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 1 1 0.0 10.0 49.86 3.51
16 062313 Radka Křelinová Miky 1 1 0.0 10.0 50.82 3.44
17 062212 Lenka Kabátová Anny 1 1 0.0 10.0 51.77 3.38
18 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 1 4.16 14.16 60.16 2.91
DIS 013712 Jindra Nováková Anka Z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080413 Anežka Oliberiusová Dorka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081512 Lucie Černá Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022113 Martina Lachová Coška od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046713 Kateřina Václavíková Celula od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS