Cz En

AGILITY

  1. Datum: 21. 04. 2014
  2. Závod: Třebíč - Velikonoční beránek
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 39.55 4.15 V V
2 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel 0 0 0.0 0.0 43.72 3.75 V V
3 024510 Zuzana Klimešová Ari 0 0 0.0 0.0 45.33 3.62 V V
4 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 0 0.0 0.0 45.78 3.58 V V
5 050610 Alžběta Vlachynská Terezka 0 0 1.0 0.68 47.68 3.44 V V
6 057010 Edita Sedláčková Bessi 1 0 0.0 5.0 41.69 3.93 V V
7 006209 Jiří Marek La Toya Poslední skaut 0 1 0.0 5.0 46.53 3.52 V V
8 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr 0 0 5.0 5.37 52.37 3.13 V V
9 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty 1 0 2.0 6.62 48.62 3.37 VD VD
10 067911 Danuše Zemanová Aisha Danang 0 1 3.0 7.96 49.96 3.28 VD VD
11 074909 Leoš Krátký Nela 0 1 4.0 8.96 50.96 3.22 VD VD
12 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 2 0 0.0 10.0 41.74 3.93 VD VD
13 018713 Alžběta Štaffová Tina 2 0 0.0 10.0 46.53 3.52 VD VD
14 065909 Věra Molcarová Felon 1 0 8.0 13.38 55.38 2.96 VD VD
15 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 1 9.0 14.31 56.31 2.91 VD VD
16 007910 Hana Kališová Kimbo 1 1 6.0 16.16 53.16 3.09 D D
17 052712 Dana Kuchyňová Jack 2 0 31.0 40.82 77.82 2.11 BO BO
DIS 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048712 Věra Kubánková Taniss Zlatý krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052812 Miroslav Prokop Gera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066009 Miroslav Prokop Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012010 Jana Konečná Ina z Kočového kopce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054611 Jana Krčálová Ulyssia Lovely Binisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047408 Lucie Štefánková Otylka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019113 Kateřina Neumanová Stella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034510 Dominik Starý Tulinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS