Cz En

AGILITY-L

  1. Datum: 10. 07. 2010
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 29.68 4.45 V V
2 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 29.86 4.42 V V
3 056208 Eva Neumannová Bendjoy 0 0 0.0 0.0 29.92 4.41 V V
4 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 30.63 4.31 V V
5 008910 Irena Kochová Rejsek Fitmin 0 0 0.0 0.0 32.67 4.04 V V
6 009105 David Merta Simir 0 0 0.0 0.0 34.87 3.79 V V
7 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 35.96 3.67 V V
8 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 36.82 3.59 V V
9 005009 Martina Miková Haidy 0 0 0.0 0.0 37.23 3.55 V V
10 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 0.0 0.0 38.22 3.45 V V
11 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 40.09 3.29 V V
12 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 0.0 0.0 40.35 3.27 V V
13 010206 Pavla Sobotková Nangie Královské Zátiší 0 0 0.8 0.8 41.8 3.16 V V
14 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 33.34 3.96 V V
15 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 33.87 3.9 V V
16 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 36.95 3.57 V V
17 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 37.65 3.51 V V
18 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 1 0 0.0 5.0 40.53 3.26 V V
19 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 36.05 3.66 VD VD
20 030708 Veronika Chadimová Wiky 0 2 0.0 10.0 37.32 3.54 VD VD
21 035204 Lenka Přádná Mitra Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 38.84 3.4 VD VD
22 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox 1 1 0.0 10.0 39.4 3.35 VD VD
23 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 1 1 0.34 10.34 41.34 3.19 VD VD
24 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 27.11 4.87 VD VD
25 006709 Klára Manychová Banny Norje 3 0 0.0 15.0 30.57 4.32 VD VD
DIS 009210 Jana Baudyšová Achita Kesidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016809 Lenka Lajmrová Crystal Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018610 Eva Loučková Oriana Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016310 Ivana Vlasáková Anthony Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028504 Lucie Bastlová Bella Greta Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037405 Kateřina Provazníková Honey Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS