Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 26. 04. 2014
  2. Závod: Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.02 4.77 V V
2 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.27 4.74 V V
3 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 40.13 4.63 V V
4 014307 Dana Humpolcová Babsi 0 0 0.0 0.0 41.01 4.54 V V
5 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 41.19 4.52 V V
6 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 41.34 4.5 V V
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.78 4.45 V V
8 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 41.91 4.44 V V
9 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 42.32 4.4 V V
10 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 42.71 4.35 V V
11 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 0 0 0.0 0.0 42.99 4.33 V V
12 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 43.14 4.31 V V
13 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 43.18 4.31 V V
14 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 43.65 4.26 V V
15 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 45.88 4.05 V V
16 063513 Eva Haroníková Seth 0 0 0.38 0.38 47.38 3.93 V V
17 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace 0 0 3.78 3.78 50.78 3.66 V V
18 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 40.45 4.6 V V
19 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 1 0 0.0 5.0 40.5 4.59 V V
20 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 41.51 4.48 V V
21 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 42.41 4.39 V V
22 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 1 0 0.0 5.0 44.05 4.22 V V
23 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 1 0.0 5.0 44.57 4.17 V V
24 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 1 0.0 5.0 46.75 3.98 V V
25 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 5.44 5.44 52.44 3.55 V V
26 Anita Hazai Bull Brother's Hellboy 0 1 1.58 6.58 48.58 3.83 VD VD
27 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 43.68 4.26 VD VD
28 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 2 0.0 10.0 46.88 3.97 VD VD
29 057312 Jakub Šrám Majla 1 0 6.12 11.12 53.12 3.5 VD VD
30 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 2 0 1.22 11.22 48.22 3.86 VD VD
31 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 2 0 4.14 14.14 51.14 3.64 VD VD
32 Anita Hazai Bull Brother's Kamikaze 1 1 5.11 15.11 52.11 3.57 VD VD
33 031411 Alena Zbožínková Arnold 1 1 5.19 15.19 52.19 3.56 VD VD
34 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 1 1 5.22 15.22 52.22 3.56 VD VD
35 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 4 0 0.0 20.0 41.75 4.46 D D
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067313 Jan Růža Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058809 Tomáš Ješke A3Ch Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002112 Iva Nováková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049411 Marcel Funiok Lusi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034909 Eva Svobodová Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Doreen Tinius Gentlefire's Delila Moema Gentlefire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037011 Jiřina Škachová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO