Cz En

Zkouška

  1. Datum: 26. 04. 2014
  2. Závod: Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 39.52 5.04 V V
2 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 40.37 4.93 V V
3 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 40.46 4.92 V V
4 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 41.76 4.77 V V
5 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 45.18 4.4 V V
6 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 45.65 4.36 V V
7 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 45.85 4.34 V V
8 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 46.82 4.25 V V
9 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 41.43 4.8 V V
10 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 42.2 4.72 V V
11 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 1 0.0 10.0 44.51 4.47 VD VD
12 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 2 0.92 10.92 50.92 3.91 VD VD
13 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 3 0 0.0 15.0 39.93 4.98 VD VD
14 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 4 0 0.0 20.0 44.59 4.46 D D
DIS Norbert Blauwitz Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajová Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO