Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 27. 04. 2014
  2. Závod: Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 37.38 4.98 V V
2 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 37.92 4.91 V V
3 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 37.98 4.9 V V
4 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 38.47 4.83 V V
5 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.86 4.79 V V
6 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 0 0.0 0.0 38.91 4.78 V V
7 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 0 0.0 0.0 39.49 4.71 V V
8 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 40.29 4.62 V V
9 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 40.71 4.57 V V
10 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 41.77 4.45 V V
11 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 41.96 4.43 V V
12 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 0 0.0 0.0 43.12 4.31 V V
13 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 43.29 4.3 V V
14 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 43.48 4.28 V V
15 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 44.46 4.18 V V
16 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.03 0.03 45.03 4.13 V V
17 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 1.01 1.01 46.01 4.04 V V
18 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 35.24 5.28 V V
19 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.95 5.17 V V
20 009112 Petra Sekerová Eni 1 0 0.0 5.0 36.5 5.1 V V
21 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 0 0.0 5.0 36.74 5.06 V V
22 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 36.83 5.05 V V
23 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 37.73 4.93 V V
24 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.12 4.88 V V
25 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 38.15 4.88 V V
26 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 38.4 4.84 V V
27 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 0 0.0 5.0 40.46 4.6 V V
28 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 40.59 4.58 V V
29 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 41.02 4.53 V V
30 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 42.43 4.38 V V
31 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 1 0.0 5.0 42.68 4.36 V V
32 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 43.24 4.3 V V
33 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.17 5.17 45.17 4.12 V V
34 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.7 5.7 45.7 4.07 V V
35 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 1 1.09 6.09 46.09 4.04 VD VD
36 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 1 1.13 6.13 46.13 4.03 VD VD
37 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 1.39 6.39 46.39 4.01 VD VD
38 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 7.5 7.5 52.5 3.54 VD VD
39 049612 Irena Vyvlečková Izabela 2 0 0.0 10.0 39.24 4.74 VD VD
40 058112 Petra Voldřichová Billie 1 1 0.0 10.0 39.83 4.67 VD VD
41 022613 Martina Bendová Cruise Tom Z Lhotecké Linie 0 2 0.0 10.0 42.27 4.4 VD VD
42 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 2 0.0 10.0 43.97 4.23 VD VD
43 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 1 6.44 11.44 51.44 3.62 VD VD
44 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 2 1 0.0 15.0 39.31 4.73 VD VD
45 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 1 0.0 15.0 40.06 4.64 VD VD
46 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 2 1 0.0 15.0 40.2 4.63 VD VD
47 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 2 2.24 17.24 47.24 3.94 D D
48 013413 Petra Škodová Monty 2 1 2.59 17.59 47.59 3.91 D D
49 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 4 0 0.0 20.0 40.33 4.61 D D
50 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 3 1 0.0 20.0 42.23 4.4 D D
51 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 5 0 3.63 28.63 48.63 3.82 BO BO
52 044513 Barbora Melichová Arthur 2 1 15.91 30.91 60.91 3.05 BO BO
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031612 Petr Vajgl Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Viktor Filep Witch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Kelbelová Danicng Jammy Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Norbert Blauwitz Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO