Cz En

Jumping 2 So L

  1. Datum: 26. 04. 2014
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 135.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 27.5 4.91
2 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 0 0 0.0 0.0 29.63 4.56
3 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 31.0 4.35
4 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 33.15 4.07
5 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.0 38.44 3.51
6 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší 0 0 0.0 0.0 38.65 3.49
7 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 0 1 0.0 5.0 37.31 3.62
8 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků 0 0 6.4 6.4 45.4 2.97
9 025714 Adam Jelen Black Storm z Lodice 1 0 3.66 8.66 42.66 3.16
10 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 1 1 0.0 10.0 29.81 4.53
11 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 1 0.0 10.0 32.03 4.21
12 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 32.4 4.17
13 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 3 0 0.0 15.0 27.85 4.85
14 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 1 2 0.0 15.0 28.63 4.72
15 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 3 0 0.0 15.0 36.12 3.74
16 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy 0 2 10.69 20.69 49.69 2.72
17 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 1 1 10.81 20.81 49.81 2.71
18 043109 Marta Hlaváčková Ambra Lipavské lesy 1 1 12.66 22.66 51.66 2.61
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028512 Kateřina Bicanová Hannibal od Hněvína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052910 Michaela Brožovská Alea Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006812 Eva Koubková Hottie GrAnt Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000714 Josef Rychnovský Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021213 Gabriela Uhlířová Cupido Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061613 Nikola Zasadilová Sidney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072409 Klára Fenclová Gremmi Slezký Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025304 Eva Koubková Liz Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022211 Dagmar Stehlíková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035111 Alena Jancurová Aura Michelle My Záhir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS