Cz En

Jumping

  1. Datum: 01. 05. 2014
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 32.74 5.53 V V
2 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.19 5.29 V V
3 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 41.02 4.41 V V
4 016813 Veronika Kučerová Hurricane Lady Dajavera 0 0 0.64 0.64 46.64 3.88 V V
5 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 33.81 5.35 V V
6 013413 Petra Škodová Monty 1 0 0.0 5.0 34.88 5.19 V V
7 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 36.89 4.91 V V
8 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 38.39 4.71 V V
9 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.07 4.63 V V
10 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 40.5 4.47 V V
11 062313 Radka Křelinová Miky 1 0 0.0 5.0 41.0 4.41 V V
12 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 1 0 0.0 5.0 41.38 4.37 V V
13 001511 Klára Erlebachová Ťapin 0 1 0.0 5.0 44.44 4.07 V V
14 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp 2 0 0.0 10.0 34.77 5.21 VD VD
15 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 0 0.0 10.0 39.12 4.63 VD VD
16 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 1 0.0 10.0 40.66 4.45 VD VD
17 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 2 0 0.0 10.0 42.44 4.26 VD VD
18 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 1 1 0.0 10.0 44.96 4.03 VD VD
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Angelika Kokel Moon Rise Gypsy Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071113 Lenka Boháčová Domyslím To Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Carola John Ayleen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062213 Tereza Brunclíková Izzie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048913 Markéta Zíková Nelly Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS