Cz En

Jumping

  1. Datum: 01. 05. 2014
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 36.95 4.9 V V
2 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 37.98 4.77 V V
3 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 38.28 4.73 V V
4 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 38.64 4.68 V V
5 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 39.64 4.57 V V
6 046709 Pavlína Courtonová Fionka 0 0 0.0 0.0 42.29 4.28 V V
7 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 43.61 4.15 V V
8 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 44.67 4.05 V V
9 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 45.11 4.01 V V
10 070111 Pavlína Courtonová Adorable Andromeda Of Great Olympia 0 0 0.9 0.9 46.9 3.86 V V
11 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun 1 0 0.0 5.0 38.39 4.71 V V
12 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 1 0 0.0 5.0 42.25 4.28 V V
13 045213 Blanka Dušánková Dasty 1 0 0.0 5.0 44.5 4.07 V V
14 022809 Helena Šamalová Julie 0 0 5.65 5.65 51.65 3.5 V V
15 042112 Helena Pomykaczová Molly 1 0 6.77 11.77 52.77 3.43 VD VD
16 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli 0 1 10.58 15.58 56.58 3.2 VD VD
17 049611 Michaela Nováková Meggi 1 0 14.14 19.14 60.14 3.01 D D
18 Robert Schmidt Flying Erbse 0 1 14.65 19.65 60.65 2.98 D D
19 009111 Martina Šoltýsová Rasty 3 1 0.0 20.0 45.64 3.97 D D
20 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 2 10.77 20.77 56.77 3.19 D D
DIS 062713 Martina Imlaufová A3Ch Crazy Cleopatra Of Great Olympia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004114 Eva Neumannová Viky Z Jelancu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060213 Zina Ešpandrová Majda z Trávníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067313 Jan Růža Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064013 Lenka Drbohlavová Emax Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077112 Olga Křížová Picasso Blataj DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS