Cz En

Agility

  1. Datum: 01. 05. 2014
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 35.2 5.11 V V
2 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 37.89 4.75 V V
3 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 41.68 4.32 V V
4 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 0.0 0.0 43.21 4.17 V V
5 037213 Jarmila Hlaváčková Conny 0 0 0.0 0.0 43.57 4.13 V V
6 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 43.71 4.12 V V
7 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 37.52 4.8 V V
8 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 41.69 4.32 V V
9 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 42.2 4.27 V V
10 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 1 0 0.0 5.0 43.07 4.18 V V
11 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 1 0 2.74 7.74 51.74 3.48 VD VD
12 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 38.95 4.62 VD VD
13 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 4 0 0.0 20.0 41.32 4.36 D D
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Angelika Kokel Moon Rise Gypsy Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062213 Tereza Brunclíková Izzie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Carola John Ayleen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071113 Lenka Boháčová Domyslím To Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016813 Veronika Kučerová Hurricane Lady Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062313 Radka Křelinová Miky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048913 Markéta Zíková Nelly Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS