Cz En

Agility "zkouška" II.

  1. Datum: 10. 05. 2014
  2. Závod: Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 34.52 5.16 V V
2 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 0 0 0.0 0.0 39.76 4.48 V V
3 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 42.78 4.16 V V
4 067009 Kamila Ševčíková Admit Beauty Near Future 0 0 0.79 0.79 45.79 3.89 V V
5 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 1.91 1.91 46.91 3.79 V V
6 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future 0 2 0.0 10.0 41.02 4.34 VD VD
7 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů 0 1 8.03 13.03 53.03 3.36 VD VD
8 061912 Simona Neckařová Boomerang Carcassonne Tolugo 1 2 3.57 18.57 48.57 3.66 D D
9 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream 2 2 0.85 20.85 45.85 3.88 D D
10 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 2 0 11.29 21.29 56.29 3.16 D D
11 010812 Petra Kopecká Kessy 1 1 12.45 22.45 57.45 3.1 D D
12 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia 5 0 0.0 25.0 35.66 4.99 D D
13 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora 1 2 16.87 31.87 61.87 2.88 BO BO
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO