Cz En

Agility "zkouška" III.

  1. Datum: 10. 05. 2014
  2. Závod: Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025610 Ivana Ondrušová Ema 0 0 0.0 0.0 40.69 4.57 V V
2 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 42.49 4.38 V V
3 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 1.23 1.23 50.23 3.7 V V
4 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily 1 0 0.0 5.0 37.97 4.9 V V
5 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 0.0 5.0 39.08 4.76 V V
6 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 43.71 4.26 V V
7 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 1 0 0.0 5.0 45.93 4.05 V V
8 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 0 1 0.0 5.0 47.91 3.88 V V
9 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 2 0 0.0 10.0 41.47 4.49 VD VD
10 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 11.39 11.39 60.39 3.08 VD VD
11 067009 Kamila Ševčíková Admit Beauty Near Future 0 2 4.47 14.47 53.47 3.48 VD VD
12 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 4 1 6.37 31.37 55.37 3.36 BO BO
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010812 Petra Kopecká Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061912 Simona Neckařová Boomerang Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO