Cz En

Jumping 3

  1. Datum: 04. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 32.26 4.87
2 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 34.22 4.59
3 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 34.56 4.54
4 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 35.24 4.46
5 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.36 4.32
6 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.55 4.3
7 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 37.1 4.23
8 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.4 4.2
9 Vlčková Dominika ELF Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 37.87 4.15
10 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 38.74 4.05
11 033212 Petra Riedlová Eliška 0 0 0.0 0.0 39.01 4.02
12 011314 Veronika Tobolková Face Status Quo Z Petrovy pálenky 0 0 0.0 0.0 40.64 3.86
13 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 41.13 3.82
14 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 41.78 3.76
15 036211 Barbora Truksová Corsaire z Flemingova parku 0 0 0.77 0.77 44.77 3.51
16 Vlčková Andrea Godric /Tobi/ 0 0 2.65 2.65 46.65 3.37
17 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.37 4.57
18 016114 Daniel Pešek Claudie Od Belinky 0 1 0.0 5.0 35.86 4.38
19 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 1 0 0.0 5.0 39.72 3.95
20 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 1 0.0 5.0 40.27 3.9
21 013510 Petra Riedlová Daisy 0 1 0.0 5.0 41.45 3.79
22 036510 Darina Hanusková Tobi 0 0 5.25 5.25 49.25 3.19
23 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 1 0.32 5.32 44.32 3.54
24 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty 0 0 9.15 9.15 53.15 2.95
25 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY 1 0 4.19 9.19 48.19 3.26
26 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 1 4.2 9.2 48.2 3.26
27 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 1 0.0 10.0 34.46 4.56
28 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 1 1 3.48 13.48 47.48 3.31
29 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 1 9.57 14.57 53.57 2.93
30 015609 Ivan Wehle Sindy 0 0 14.6 14.6 58.6 2.68
31 021110 Igor Šefčík Sára Inrevat 0 0 26.77 26.77 70.77 2.22
DIS Čunderlíková Dana Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016913 Veronika Stanková Appia-Via Jolly Bay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026013 Anna Postniková Dark Pearl vom Maulbeerbaum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS