Cz En

Jumping

  1. Datum: 08. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.85 4.67
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 28.08 4.63
3 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.06 4.47
4 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.06 4.47
5 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 0 0.0 0.0 29.44 4.42
6 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 29.81 4.36
7 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 0.0 0.0 33.37 3.9
8 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.37 0.37 34.37 3.78
9 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 1.0 1.0 35.0 3.71
10 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 27.91 4.66
11 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 29.44 4.42
12 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 30.31 4.29
13 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 31.0 4.19
14 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 31.4 4.14
15 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 1 3.72 13.72 37.72 3.45
16 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 3 0 0.88 15.88 34.88 3.73
17 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 2 1 1.66 16.66 35.66 3.65
18 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 3.32 18.32 37.32 3.48
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090312 Lenka Jedličková Aira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001612 Michaela Švejdová A-Betty Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049313 Jana Mrázková A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS