Cz En

Agility Open

  1. Datum: 08. 02. 2014
  2. Závod: Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.99 4.74 V V
2 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 38.45 4.68 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.06 4.61 V V
4 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 40.38 4.46 V V
5 Michał Pieniak Eleila znad Antałowskiego Potoku - "Eli" 0 0 1.57 1.57 46.57 3.87 V V
6 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 38.94 4.62 V V
7 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 1 0.0 5.0 42.05 4.28 V V
8 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles 0 0 6.6 6.6 51.6 3.49 VD VD
9 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro 0 1 3.69 8.69 48.69 3.7 VD VD
10 012913 Aleš Němec Vincent 0 1 6.49 11.49 51.49 3.5 VD VD
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Margaréta Hanzlová Paula Little rascal Věropa - "Paula" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aneta Wolska Fervex Mysia Zagłada - "Milo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024411 Bohumil Skupina Tessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Skomiał Ohajo Hulczyńska Zgraja - "Fiji" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO