Cz En

Agility Open

  1. Datum: 09. 02. 2014
  2. Závod: Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 33.1 4.62 V V
2 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 33.53 4.56 V V
3 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 0 0.0 0.0 33.67 4.54 V V
4 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.99 4.5 V V
5 Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" 0 0 0.0 0.0 36.56 4.18 V V
6 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 39.71 3.85 V V
7 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 0 0.0 0.0 39.88 3.84 V V
8 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.69 3.76 V V
9 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 41.37 3.7 V V
10 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles 0 0 3.77 3.77 45.77 3.34 V V
11 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 1 0 0.0 5.0 36.13 4.23 V V
12 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 1 0 4.05 9.05 46.05 3.32 VD VD
13 Michał Pieniak Eleila znad Antałowskiego Potoku - "Eli" 2 1 4.51 19.51 46.51 3.29 D D
14 012913 Aleš Němec Vincent 2 2 14.76 34.76 56.76 2.7 BO BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Margaréta Hanzlová Paula Little rascal Věropa - "Paula" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Skomiał Ohajo Hulczyńska Zgraja - "Fiji" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aneta Wolska Fervex Mysia Zagłada - "Milo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO