Cz En

druhá zkouška LA2 LA2

  1. Datum: 01. 05. 2014
  2. Závod: Zlín - Jarní zkoušky agility
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 37.85 5.18 V V
2 067811 Miroslava Brücknerová Pepina 0 0 0.0 0.0 43.58 4.5 V V
3 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate 0 0 0.0 0.0 46.77 4.19 V V
4 Katarína Suchovská Blow-by-Blow Near Future 1 0 0.0 5.0 40.42 4.85 V V
5 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 42.2 4.64 V V
6 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter 1 0 0.0 5.0 48.4 4.05 V V
7 067009 Kamila Ševčíková Admit Beauty Near Future 1 0 0.0 5.0 50.22 3.9 V V
8 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 1 0.0 10.0 45.16 4.34 VD VD
9 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 1 0.0 10.0 46.83 4.19 VD VD
10 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun 1 1 0.0 10.0 51.47 3.81 VD VD
11 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun 2 1 0.0 15.0 44.17 4.44 VD VD
12 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip 1 2 0.0 15.0 47.3 4.14 VD VD
13 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 1 2 0.01 15.01 52.01 3.77 VD VD
14 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido 0 2 6.65 16.65 58.65 3.34 D D
15 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 3 1 0.0 20.0 40.53 4.84 D D
16 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 3 1 0.0 20.0 44.9 4.37 D D
17 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers 3 2 0.0 25.0 50.36 3.89 D D
18 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera 2 1 10.4 25.4 62.4 3.14 D D
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000807 Ivana Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO