Cz En

Jumping - So

  1. Datum: 17. 05. 2014
  2. Závod: Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 0 0 0.0 0.0 30.35 5.27 V V
2 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie 0 0 0.0 0.0 33.09 4.84 V V
3 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 34.23 4.67 V V
4 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 0 0 0.0 0.0 34.42 4.65 V V
5 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 35.73 4.48 V V
6 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star 0 0 0.0 0.0 37.52 4.26 V V
7 024914 Lucie Zochová A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 39.07 4.1 V V
8 044310 Zuzana Vayhel Winchenzo Vico Olpemi 0 1 0.05 5.05 40.05 4.0 V V
9 013308 Lucie Bulíková Punťa 0 0 5.21 5.21 45.21 3.54 V V
10 066511 Andrea Novotná Archie Pop Bernie 0 1 2.77 7.77 42.77 3.74 VD VD
11 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 0 1 3.36 8.36 43.36 3.69 VD VD
12 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 0 14.22 14.22 54.22 2.95 VD VD
13 091312 Michaela Lencová Ivanhoe Art Zbirožské Podzámčí 1 0 10.64 15.64 50.64 3.16 VD VD
14 062613 Iva Podholová Albertino de Causa Vivendi 0 2 8.77 18.77 48.77 3.28 D D
15 083709 Zuzana Křivánková Iriska 0 1 17.02 22.02 57.02 2.81 D D
16 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 1 0 17.41 22.41 57.41 2.79 D D
17 008114 Eliška Singerová Ginger Černý Faun 0 2 19.03 29.03 59.03 2.71 BO BO
18 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 2 19.13 29.13 59.13 2.71 BO BO
DIS 004512 Monika Krajčíková Miky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022611 Iva Podholová Aura Anachsunamun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025514 Jaroslav Semecký A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058708 Zuzana Vayhel Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060813 Tereza Rulfová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS