Cz En

Májová cena, Horní Počernice, Jumping

  1. Datum: 08. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 0 0 0.0 0.0 31.55 4.98
2 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 31.86 4.93
3 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 33.14 4.74
4 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 33.18 4.73
5 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 34.96 4.49
6 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 1 0.0 5.0 35.34 4.44
7 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 1 0 0.0 5.0 37.26 4.21
8 074711 Martina Hodková Bred By Diandra 0 1 0.0 5.0 39.39 3.99
9 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 1 0.18 5.18 40.18 3.91
10 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 0 0 7.31 7.31 47.31 3.32
11 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 1 0 4.86 9.86 44.86 3.5
12 090812 Robert Bohuslav Sushi 1 0 4.91 9.91 44.91 3.5
13 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 32.34 4.85
14 083513 Lucie Hübnerová Gremlin 2 0 5.75 15.75 45.75 3.43
15 090912 Tereza Bohuslavová Lucky 0 1 11.39 16.39 51.39 3.06
16 035013 Miloslav Habertizel Harry 1 0 14.81 19.81 54.81 2.86
17 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 4 0 0.0 20.0 32.41 4.84
18 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey 0 2 12.08 22.08 52.08 3.01
19 004813 Markéta Brandová Gandalf Ranč Tobien 1 2 19.02 34.02 59.02 2.66
DIS 033014 Lucie Outerská Arctic River Šamanův trik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060013 Aneta Gollerová Kira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028314 Martina Pachtová Key To Charm Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009810 Eva Bukričová Arsinoe Bohemia Checko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS