Cz En

Jumping Open II.

  1. Datum: 24. 05. 2014
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 33.4 5.15 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 33.62 5.12 V V
3 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.81 4.94 V V
4 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 35.03 4.91 V V
5 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.08 4.9 V V
6 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 35.52 4.84 V V
7 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.08 4.77 V V
8 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 36.12 4.76 V V
9 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 36.49 4.71 V V
10 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 36.6 4.7 V V
11 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 37.61 4.57 V V
12 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 37.72 4.56 V V
13 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 38.58 4.46 V V
14 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 39.9 4.31 V V
15 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 39.93 4.31 V V
16 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 40.05 4.29 V V
17 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 40.07 4.29 V V
18 049411 Marcel Funiok Lusi 0 0 0.0 0.0 42.05 4.09 V V
19 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 42.78 4.02 V V
20 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 32.2 5.34 V V
21 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 35.2 4.89 V V
22 034909 Eva Svobodová Accord Sol Oriens 1 0 0.0 5.0 37.67 4.57 V V
23 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 40.17 4.28 V V
24 063513 Eva Haroníková Seth 0 1 3.69 8.69 46.69 3.68 VD VD
25 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 1 0.0 10.0 38.64 4.45 VD VD
26 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 1 0.0 10.0 39.47 4.36 VD VD
27 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 2 0 0.0 10.0 40.59 4.24 VD VD
28 058809 Tomáš Ješke A3Ch Elita Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 42.18 4.08 VD VD
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031411 Alena Zbožínková Arnold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO