Cz En

Jumping - So

  1. Datum: 24. 05. 2014
  2. Závod: Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064013 Lenka Drbohlavová Emax Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 37.87 4.15 V V
2 007614 Hanka Kryšpínová Sally 0 0 0.0 0.0 38.19 4.11 V V
3 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 38.38 4.09 V V
4 065611 Martina Vyroubalová Arina 0 0 0.33 0.33 42.33 3.71 V V
5 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY 0 0 2.49 2.49 44.49 3.53 V V
6 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 32.95 4.76 V V
7 025514 Jaroslav Semecký A3Ch Maggie 1 0 0.0 5.0 37.31 4.21 V V
8 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 38.88 4.04 V V
9 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 1 0.0 5.0 40.76 3.85 V V
10 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 1 0.07 5.07 42.07 3.73 V V
11 011314 Veronika Tobolková Face Status Quo Z Petrovy pálenky 0 1 2.94 7.94 44.94 3.49 VD VD
12 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 1 3.81 8.81 45.81 3.43 VD VD
13 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun 1 1 0.0 10.0 40.26 3.9 VD VD
14 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 2 6.93 16.93 48.93 3.21 D D
15 066313 Klára Muchová Jessi 0 1 14.88 19.88 56.88 2.76 D D
16 036411 Ditta Šubrtová Max 0 0 22.06 22.06 64.06 2.45 D D
17 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 1 2 9.94 24.94 51.94 3.02 D D
18 077112 Olga Křížová Picasso Blataj 0 0 33.18 33.18 75.18 2.09 BO BO
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016613 Lucie Šmejdová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009111 Martina Šoltýsová Rasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064213 Šárka Hudská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029214 Lenka Bednářová Oxana ze Západní stráně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044311 Petra Babická Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS