Cz En

Jumping - Ne

  1. Datum: 25. 05. 2014
  2. Závod: Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 33.87 4.66 V V
2 026510 Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela 1 0 0.0 5.0 37.56 4.21 V V
3 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu 0 1 1.49 6.49 39.49 4.0 VD VD
4 033909 Tereza Tužilová Wiki 1 1 0.0 10.0 36.68 4.31 VD VD
5 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 34.24 4.61 VD VD
6 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 37.87 4.17 VD VD
7 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 1 0 10.92 15.92 48.92 3.23 VD VD
8 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 2 15.35 30.35 53.35 2.96 BO BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034910 Iveta Svatá Bailes Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090312 Lenka Jedličková Aira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062213 Tereza Brunclíková Izzie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Vrabcová Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009914 Marie Rezlerová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028513 Eva Šoršová Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS