Cz En

Zkouška A2 - II LA2

  1. Datum: 12. 04. 2014
  2. Závod: Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.18 5.03 V V
2 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 36.94 4.79 V V
3 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.07 4.77 V V
4 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 37.81 4.68 V V
5 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.0 0.0 48.82 3.63 V V
6 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice 0 0 1.91 1.91 51.91 3.41 V V
7 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 36.01 4.92 V V
8 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 36.53 4.85 V V
9 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 1 0 0.0 5.0 38.95 4.54 V V
10 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 41.32 4.28 V V
11 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 0.0 5.0 41.77 4.24 V V
12 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 1 0 0.0 5.0 48.38 3.66 V V
13 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli 0 0 6.72 6.72 56.72 3.12 VD VD
14 036311 Kristýna Machková Emma 2 0 0.0 10.0 40.24 4.4 VD VD
15 004813 Markéta Brandová Gandalf Ranč Tobien 2 0 5.11 15.11 55.11 3.21 VD VD
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO