Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 14. 06. 2014
  2. Závod: Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 225
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 42.79 4.51
2 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 42.97 4.49
3 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 53.15 3.63
4 047514 Adriana Slezáková Eni 1 0 0.0 5.0 39.25 4.92
5 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 1 0 0.0 5.0 47.53 4.06
6 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 49.12 3.93
7 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 50.22 3.84
8 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 1 0 0.0 5.0 51.79 3.73
9 074713 Pavla Bochezová Barnabáš Black Panas 1 0 4.99 9.99 59.99 3.22
10 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 2 0 0.0 10.0 44.82 4.31
11 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 1 0.0 10.0 48.22 4.0
12 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 49.71 3.88
13 039114 Karel Havlíček Amanita Navy Thiwahe 1 1 0.0 10.0 50.24 3.84
14 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 4 0 0.0 20.0 40.71 4.74
15 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 5 0 0.0 25.0 43.06 4.48
16 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 3 2 0.0 25.0 50.9 3.79
17 Nina Zdrazilova Jumpin Joker´s Guilian Jumpin Jokers 3 2 1.13 26.13 56.13 3.44
DIS Jana Dozsová Saša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023013 Zuzana Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018712 Vladimíra Juříčková Very Vortex Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011414 Lucie Mišurcová Ebby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS