Cz En

Jump Open L

  1. Datum: 14. 06. 2014
  2. Závod: Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.1 5.11
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 33.21 5.09
3 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.84 4.59
4 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 0 0 0.0 0.0 38.18 4.43
5 Simona Mikulášová Maron 0 0 0.0 0.0 40.65 4.16
6 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 1.38 1.38 43.38 3.9
7 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 35.88 4.71
8 Nina Zdrazilova Jumpin Joker´s Guilian Jumpin Jokers 1 0 0.0 5.0 37.72 4.48
9 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 1 0.46 5.46 42.46 3.98
10 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 0 1 1.51 6.51 43.51 3.88
11 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 2 0 0.0 10.0 34.47 4.9
12 011414 Lucie Mišurcová Ebby 0 1 5.89 10.89 47.89 3.53
13 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 2 1 7.08 22.08 49.08 3.44
14 074713 Pavla Bochezová Barnabáš Black Panas 0 2 12.62 22.62 54.62 3.09
15 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken 1 2 9.27 24.27 51.27 3.3
16 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 4 1 0.0 25.0 38.96 4.34
17 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag 0 2 17.48 27.48 59.48 2.84
18 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka 2 1 24.96 39.96 66.96 2.52
DIS Jana Dozsová Saša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023013 Zuzana Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018712 Vladimíra Juříčková Very Vortex Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039114 Karel Havlíček Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047514 Adriana Slezáková Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS