Cz En

II. Agility

  1. Datum: 21. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 37.56 5.09 V V
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 38.42 4.97 V V
3 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 39.2 4.87 V V
4 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 39.23 4.87 V V
5 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.98 4.78 V V
6 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 40.3 4.74 V V
7 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 41.0 4.66 V V
8 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 0 0 0.0 0.0 42.2 4.53 V V
9 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 42.49 4.5 V V
10 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 0 0.0 0.0 42.79 4.46 V V
11 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 1.58 1.58 45.58 4.19 V V
12 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 2.37 2.37 46.37 4.12 V V
13 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 1 0 0.0 5.0 38.23 5.0 V V
14 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 38.37 4.98 V V
15 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 39.35 4.85 V V
16 049612 Irena Vyvlečková Izabela 1 0 0.0 5.0 39.73 4.81 V V
17 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 40.42 4.73 V V
18 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 1 0.0 5.0 41.61 4.59 V V
19 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 42.58 4.49 V V
20 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 42.77 4.47 V V
21 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 43.13 4.43 V V
22 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.4 5.4 44.4 4.3 V V
23 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 5.4 5.4 49.4 3.87 V V
24 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 2.25 7.25 46.25 4.13 VD VD
25 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 1 3.27 8.27 47.27 4.04 VD VD
26 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 1 0 4.58 9.58 48.58 3.93 VD VD
27 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 39.18 4.87 VD VD
28 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 41.43 4.61 VD VD
29 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 41.44 4.61 VD VD
30 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 2 0 0.0 10.0 41.9 4.56 VD VD
31 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 2 0 0.0 10.0 42.25 4.52 VD VD
32 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 1 0.0 10.0 43.39 4.4 VD VD
33 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 8.63 13.63 52.63 3.63 VD VD
34 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 9.36 14.36 53.36 3.58 VD VD
35 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 1 0.0 15.0 42.41 4.5 VD VD
36 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 1 6.15 16.15 50.15 3.81 D D
37 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 1 2 3.45 18.45 47.45 4.03 D D
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajová Jacuzzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044513 Barbora Loutocká Arthur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO