Cz En

II. Jumping

  1. Datum: 22. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Mauer, André (LU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 36.6 5.11 V V
2 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.2 5.03 V V
3 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 37.21 5.03 V V
4 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.68 4.96 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 37.71 4.96 V V
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 38.23 4.89 V V
7 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 38.3 4.88 V V
8 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.41 4.87 V V
9 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 38.44 4.86 V V
10 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 39.02 4.79 V V
11 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 0 0 0.0 0.0 39.15 4.78 V V
12 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 39.42 4.74 V V
13 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 40.11 4.66 V V
14 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 0.0 0.0 40.19 4.65 V V
15 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 40.51 4.62 V V
16 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 40.71 4.59 V V
17 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.94 4.57 V V
18 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 42.18 4.43 V V
19 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 42.28 4.42 V V
20 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 3.68 3.68 48.68 3.84 V V
21 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.09 5.18 V V
22 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.52 5.12 V V
23 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 36.84 5.08 V V
24 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.29 5.01 V V
25 058112 Petra Voldřichová Billie 1 0 0.0 5.0 37.7 4.96 V V
26 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 38.67 4.84 V V
27 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 0 0.0 5.0 39.72 4.71 V V
28 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 1 0 0.0 5.0 40.97 4.56 V V
29 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 41.05 4.56 V V
30 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 41.33 4.52 V V
31 044711 Pavla Tomanová Gufy 1 0 0.0 5.0 41.65 4.49 V V
32 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 1 0.0 5.0 41.81 4.47 V V
33 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 0 0.0 5.0 41.82 4.47 V V
34 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 1 0.0 5.0 42.56 4.39 V V
35 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 1 0.0 5.0 42.88 4.36 V V
36 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 1 0.51 5.51 45.51 4.11 V V
37 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 2 0 0.0 10.0 35.67 5.24 VD VD
38 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 2 0 0.0 10.0 37.99 4.92 VD VD
39 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 1 0.0 10.0 38.97 4.8 VD VD
40 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 0.0 10.0 39.82 4.7 VD VD
41 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 0 0.0 10.0 40.63 4.6 VD VD
42 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 1 0.0 10.0 40.67 4.6 VD VD
43 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 1 1 0.0 10.0 41.11 4.55 VD VD
44 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 1 0.0 10.0 41.93 4.46 VD VD
45 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 1 0.0 10.0 43.1 4.34 VD VD
46 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 1 7.86 12.86 52.86 3.54 VD VD
47 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 3 0 0.0 15.0 36.96 5.06 VD VD
48 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 3 0 0.0 15.0 42.35 4.42 VD VD
49 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 2 1 0.0 15.0 43.01 4.35 VD VD
50 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 4 0 0.0 20.0 38.72 4.83 D D
51 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 4 0 1.64 21.64 46.64 4.01 D D
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044013 Tomáš Huml Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044513 Barbora Melichová Arthur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO